Human Resource Machine

Sıradaki içerik:

Human Resource Machine

Epic Games Yeni gizemli oyunu CAT Quest

156 okunma — 28 Aralık 2023 16:10
cat quest

Epic Games, 214 TL Değerindeki CAT Quest Bedava Veriyor

Yılbaşına özel olarak gizemli oyun kampanyasını yeniden başlatan Epic Games Store, son olarak Cursed to Golf isimli yapımı bedava vermişti. 28 Aralık’taki oyunun ne olacağını an itibarıyla öğrenmiş bulunuyoruz. Mağazanın bugünkü hediyesi, Steam değeri 7,29 dolar (214 TL) olan Cat Quest oldu.

The Gentlebros tarafından geliştirilen oyunu 29 Aralık saat 19:00‘a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Steam incelemeleri ‘Son Derece Olumlu’ olan Cat Quest, sevimli grafikleriyle öne çıkan, çerezlik olarak nitelendirebileceğimiz bir yapım.

Kedi dünyasında geçen bu açık dünya RPG oyununda kaçırılan kız kardeşimizi kurtarmak için büyük bir maceraya atılıyoruz. Felingard adlı büyük bir dünya haritasını keşfediyor, epik ödüller elde etmek için zindanlara dalıyor ve yan görevlerde dostlarımıza yardım elini uzatıyoruz.

Sevimli grafikleri, oyuncuya dostu oynanışı ve büyülü bir dünyası ile öne çıkan oyun, arkada müziğini açıp kafasını dağıtmak isteyenler için birebir. Hele ki kedileri sevenler bu oyunu kaçırmasın derim. Ortalama 6 – 7 saatlik bir hikaye sunan Cat Quest, 29 Aralık Cuma saat 19:00’a kadar Epic Games Store aracılığıyla ücretsiz olarak alınabilecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli