ChatGPT GPT-4o tanıtıldı! Ücretsiz olacak

Sıradaki içerik:

ChatGPT GPT-4o tanıtıldı! Ücretsiz olacak

Assassin’s Creed: Codename Red’in ismi ortaya çıktı! Fragman tarihi de belli oldu

11 okunma — 13 Mayıs 2024 20:19
assassins creed codename red fragman

Ubisoft bombayı sosyal medya hesabından bıraktı. Neredeyse 2 yıldır sadece Feodal Japonya’da geçeceğini ve ismini kod adı olarak bildiğimiz Assassin’s Creed oyununun ismini açıklayan Ubisoft, bununla kalmayıp Assassin’s Creed Codename Red fragman için yayın tarihini de duyurdu.

Assassin’s Creed: Codename Red ‘in ismi “Assassin’s Creed Shadows” olacak ve fragmanı da 15 Mayıs’ta yayınlanacak

Daha önce ana karakterinin bir kadın Samuray olduğunu öğrendiğimiz Assassin’s Creed: Codename Red’in gerçek ismi “Assassin’s Creed Shadows” olarak açıklandı. Ubisoft, haberin yazıldığı sırada daha 20 dakika önce duyuruyu resmi X hesabından yaptı. Profil resmi ve profil arka planını da oyunun logosuyla değişti.

Sadece isim değil, oyunun fragmanının yayınlanacağı tarih de açıklandı. Assassin’s Creed Shadows fragmanı, 15 Mayıs akşamında, Türkiye saatleri ile saat 19.00’da yayınlanacak.

15 Mayıs’ta fragman yayınlanır yayınlanmaz biz de buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Dolayısıyla bildirimlerinizi açmayı unutmayın. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Assassin’s Creed Shadows ismi nasıl? Fragmandan neler bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli