Subscribe Now
Trending News

Blog Post

Marvel’s Avengers Oyunu Yayınlandı
OYUN

Marvel’s Avengers Oyunu Yayınlandı 

Öncelikle oyunun hikâyesinden kısaca bahsedelim. Kamala Khan ile Avengers gününün keyfini çıkartırken büyük bir saldırı oluyor ve sırasıyla Avengers üyelerini kontrol etmeye başlıyoruz. Kahramanlarımızın hareketlerini ve neler yapabildiklerini görebildiğimiz kısa kısa bölümler oynayarak diğer kahramana geçiş yapıyoruz. A-Day gününde Avangers kahramanları şov düzenlerken gelen saldırı sonrasında ekip büyük bir darbe alıyor. Ekip dağılıyor, çok fazla insan ölüyor ve bazı insanlar Terrigenesis etkisine kapılarak özel güçler elde ediyor. Kamala Khanda bunlardan birisi. Oyundaki hiyakenin ana karakteri olarak Kamala Khana yer alıyor.

 

Görev işleyişi ise ekibe karakterler katıldıkça biraz sizin tercihinize de bırakılmış. Kamala Khan, Hulk, Iron Man, Black Widow, Captain Amerika ve Thor gibi Avengers üyelerinin hepsini hikayede kontrol edebiliyoruz. Hikâyenin işleyişi ise genelde War Table’nin başına geçip verilen ana görevleri yaparak aksiyona hazır olmanız. Gelelim Loot sistemine. Oyun genel olarak Loot sistemi üzerine kurulmuş. Oyunun hikâyesine devam ederken Jarvisin sağda solda tespit ettiği kasaları almak için yöneliyorsunuz. Bu kasalardan çıkan eşyalar size Boost denilen bir güç takviyesi veriyor. Sandıktan çıkan eşyalar görsel olarak karakterinizin üstüne bürünmese de verdiği özellikleri oyunun içinde fark edebiliyoruz. Soğuğa dayanıklılık, ateşe dayanıklılık, daha kuvvetli olarak vurma gibi etkili eşyalar elde edebiliyoruz.

 

Sonuç olarak Marvel’s Avengers Aksiyon ve Loot yapma oyunu. Ben Marvel karakterlerinin oyunlarını sevmeme rağmen Loot sistemi biraz da olsa oyunu alta çekmiş diyebilirim ama eğer ben Loot yapmayı seviyorum diyosanız ve Marvel karakterlerine ilgi duyuyorsanız size çok eğlenceli saatler sunacağına eminim.

Marvel’s Avengers Artıları:

  • Hikaye modu eğlenceli
  • Marvel dünyasına yapılan göndermeler
  • Farklı karakter ve özel hareketleri
  • Yetenek ağacı ve kombolar
  • Co-op oynama imkanı

 

Marvel’s Avengers Eksileri:

  • Tamamen Loot Sistemi üzerine kurulması
  • Toplanan eşyaların karakterin üstünde görünüşe etki etmemesi
  • Ara sahnede meydana gelen hatalar

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *

WordPress Theme built by Shufflehound. © Copyright 2020, Oyun Ve Teknoloji