Netflix abonelik fiyatı için zam

Sıradaki içerik:

Netflix abonelik fiyatı için zam

Gündemden düşmeyen Palworld fiyatına dev zam

160 okunma — 23 Ocak 2024 15:51
palworld satis rakami

Silahla Pokemon yakalama oyunu olarak nitelendirilen ve çıkar çıkmaz gerek satın alım gerek eşzamanlı oyuncu alanlarında rekor kıran Palworld, Microsoft Store’daki uygun fiyat etiketini değiştirdi. Zam oranı çok fazla ancak oyun hala ucuz.

Palworld fiyatı, %243 zamlanarak 292,50 TL oldu

Palworld, Microsoft Store’da ilk olarak 85 TL’lik fiyat etiketiyle karşımıza çıkmıştı. Her ne kadar şu an için Steam versiyonuyla çapraz platform desteği sunmasa da oyun, özellikle Türk oyuncuları uygun fiyatıyla Microsoft Store’da iyi bir satış oranına sahipti.

palworld nasil bir oyun

Game Pass sistemine de dahil olan Palworld fiyatı, %243 zamlanarak 85 TL yerine artık 292,50 TL’den satılıyor. Bu demek olmuyor ki fiyat, Steam fiyatıyla aynı duruma geldi.

Oyunun Steam fiyatı, çıktığında 13,49 dolardı ve hala daha öyle. Bu da güncel kur ile 408 TL’lik bir fiyata denk geliyor. Yani oyunun Microsoft Store fiyatı hala daha çok uygun.

Palworld’e olan ilgi şu anda bir hayli yüksek. Oyunun kırdığı rekorları daha önce sizlerle paylaşmış ve geçtiğimiz günlerde de nasıl bir oyun olduğunu aşağıdan ulaşabileceğiniz haberimizde anlatmıştık.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli