War Hospital

Sıradaki içerik:

War Hospital

Epic Games, yılbaşı indirimleri kapsamında 17 tane ücretsiz oyun veriyor

176 okunma — 20 Aralık 2023 15:36
epic games

Epic Games, her yılbaşı döneminde yaptığı Epic Games Store indirimleri kapsamında bu yıl tam 17 tane oyunu ücretsiz olarak dağıtmaya hazırlanıyor.

Bu bağlamda ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceğiniz ilk oyun Destiny 2: Legacy Collection (2023) ve içinde üç tane genişleme paketi barındırıyor: Witch Queen, Beyond Light ve Shadowkeep. Geçtiğimiz günlerde ertelenen The Final Shape öncesinde daha eski Destiny 2 içeriklerini deneyimlemek isterseniz, Legacy Collection sizin için en iyi seçenek olabilir. Ancak güncel Lightfall genişlemesinin bu pakette yer almadığını hatırlatmış olalım.

Legacy Collection paketini 20 Aralık tarihine kadar ücretsiz şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Epic Games’in ücretsiz olarak dağıtacağı diğer oyunlar henüz belirsiz. Fakat bir sonraki oyunun 19 Aralık tarihinde yayınlanması ve ardından 4 Ocak’a kadar her gün yeni bir oyunun dağıtılması bekleniyor.

Öte yandan 2023 yılbaşı indirimleri kapsamında da pek çok popüler ve yeni oyun indirime girmiş durumda.

  • Epic, bu yıl Epic Kuponları’nı geri getiriyor. Bu sayede indirimsiz fiyatı 15 dolar olan tüm oyunlarda geçerli yüzde 33 indirim kullanabilirsiniz.
  • Yılın oyunlarından biri olan Alan Wake II‘yi şu an indirimler sayesinde 488 liradan satın alabilirsiniz. Ayrıca Alan Wake Remastered‘ın indirimli fiyatı sadece 16 lira.
  • Assassin’s Creed serisinin son oyunu Mirage, kupon indirimi de dahil edildiğinde 400 lira gibi bir fiyattan alınabiliyor.
  • EA Sports FC 24 ise tam yüzde 60 indirime girdi ve güncel fiyatı 480 lira. Epic Kuponu eklendikten sonra ise 320 lira gibi uygun bir fiyattan alınabiliyor.

Diğer tüm indirimler için Epic Games Store‘u ziyaret etmeyi unutmayın. İndirimler 10 Ocak tarihine kadar devam ediyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli